ברוכים הבאים

לקוחות יקרים!

ברוכים הבאים לאתרנו!

הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו בכל יום בין השעות 08:00 ל- 16:30

ואנו נשמח לשרת אתכם כתמיד...

ביטוח רכב הפניקס
ביטוח נסיעות הפניקס

ביטוח דירה? לא זהה אצל כולם!!!

 

 

 רבים מאתנו פונים לאתרי האינטרנט או לסוכני ביטוח לצורך השוואת מחירי פוליסות אותן מציעות חברות הביטוח השונות בשל התחרות הגדולה בשוק.

בעת ביצוע בדיקות אלה לא תמיד מדגישים בפנינו את ההבדלים בין הפוליסות השונות , והדגש העיקרי מושם על מחיר הביטוח. אלא, שיש לזכור שהמציעים לא תמיד אובייקטיביים ועלינו להקפיד ולברר את מהות המוצר אותו אנו מבקשים להשוות.

אכן לא כולם יודעים, אבל פוליסות לביטוח הדירה המשווקות בארץ אינן זהות.

 

ישנן פוליסות "מקיף" וישנן פוליסות "כל הסיכונים".

פוליסות ביטוח ה"מקיף" מבטחות סיכונים מוגדרים המצוינים במפורש בתנאי הפוליסה. הסיכונים הקבועים הם נזקי אש וברק, נזקי נוזלים, פריצה ושוד, סופה, סערה ורעידת אדמה ונזקים נוספים הרשומים במפורש בתנאי הפוליסה.

פוליסת "כל הסיכונים", הינה רחבה באופן משמעותי ומבטחת כל אובדן או נזק פיזי, תאונתי, לרכושו של המבוטח מכל סיבה שהיא, למעט אותם אירועים אשר הוחרגו במפורש, דהיינו כל מה שאינו מופיע ברשימת החריגים - מבוטח.

כלומר, "כל הסיכונים", כשמה כן היא – מבטחת את "כל" הסיכונים שלא פורטו מראש, כל עוד הנזק נגרם מאירוע תאונתי מקרי ובלתי צפוי.

 

 

סוכן מקצועי ואחראי, ידאג להגן מפני "תת ביטוח"/"ביטוח חסר", באמצעות עריכת סקר ע"י סוקר מוסמך, כמתחייב בעת עריכת ביטוח מסוג "כל הסיכונים" לדירה.

 

לכן, בבואנו לרכוש או להשוות בין ביטוחי הדירה השונים המוצעים בשוק, עלינו לוודא כי ההשוואה היא בין שתי פוליסות זהות וכמובן שרצוי לבחור בפוליסת "כל הסיכונים".

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות באתר

עצור
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד